STRUCTOGRAM

StructogramStructogram je úžasná a snadno pochopitelná a v praxi využitelná metoda, jak poznat „genetický kód" Vaší osobnosti.

Jedná se o seminář, který vede licencovaný školitel a zakladatel GROW UP Academy Jirka Teslík.

A o co se vlastně na semináři dozvíte? Co je to Structogram?

Structogram je metodou osobnostího sebepoznání a lepšího porozumění toho, jak se chováte a jednáte. To poté můžete efektivně využít ve vztahu ke svému zákazníkovi, jak manager apod. Jako každá osobnost máte své slabší a silnější stránky. V našem semináři poznáte, jak své silné stránky (každý je má) co nejlépe využít ve Váš prospěch, budete lépe chápat ostatní lidi a můžete tak získat jejich důvěru (přirozeně, ne nějakou fintou!).

Structogram Vám zkrátka pomůže poznat sám sebe a toto poznání poté využít ve vztahu k ostatním osobám jak v businessu, tak i v managementu.

Ohlasy na seminář

Mgr. Dominik Ženatý, realitní specialista DOMA makléři

„Díky moc nejen za výborné informace, ale zejména za schopnost je přenést na mě i tým tak, že je všichni pochopíme a rychle zavedeme do praxe. Neumím si bez Struktogramu představit naši firemní kulturu ani moje obchodní jednání."

David Hrazdil, jednatel, NanoConcep

„Školení od Jirky a Vlasty na struktogram (troj barevnost) bych zařadil do těch nějlepších, které jsem absolvoval. Jednak to bylo formou školení, které bylo hodně interaktivní, kvalitou a úrovní, tak i praktičností. Dnes a denně využívám informace ze školení jak v osobním, tak i firemním životě. Nyní už vím, že člověk na druhé straně není divný, ale že má jinou barvu než já a tím pádem svá specifika. :-) Díky moc za váš přínos!"

Alžběta Rývorová, Galileo Corporation s.r.o.

„Kurz mě velice překvapil úplně ve všem, a ve všem to byla překvapení veskrze kladná a příjemná. První překvapení bylo v pochopení sama sebe. Mám za sebou již různá psychologická cvičení a testy, články, knížky a poučky a myslela jsem si, že už o sobě vím všechno podstatné. Kurz mě otevřel oči a pomohl mi pochopit, proč jsou pro mě některé věci obtížné, nebo téměř nemožné a podal mi vysvětlení, proč mě existence některých bloků a bariér v mé hlavě nemusí vůbec trápit. A nasměroval mě, kterým směrem mohu tyto nedostatky nahradit a plně vykompenzovat. Od toho se odvíjí prospěšnost kurzu v pomoci pochopení a respektu k lidem a jejich chování tam, kde jsem se ztrácela.
Jsem přesvědčena, že ode dneška mě bude spousta věcí méně vytáčet a překvapovat a více budu přemýšlet na formě komunikace s rozdílnými osobnostmi. A v neposlední řadě - vědomá komunikace bude nejen prospěšnější, ale i zábavnější a méně stresová."