iva kretkovaVzdělávací program, kterého jsem se zúčastnila, dokonce přesáhl má očekávání. Vlastně jsem vůbec netušila, do čeho jdu a co bych měla čekat. Nicméně myslím, že dokážu zužitkovat každý z absolvovaných seminářů a k nabytým vědomostem se opakovaně vracet. Získala jsem víc než jen teorií popsané složky - nejvíce si cením velmi konkrétních návodů, jak svou práci zlepšit - lépe plánovat, postupovat v práci s týmem, čím se řídit. Jak komunikovat a čím oslovit.

Velmi mě oslovil systém práce s klíčovými lidmi v mém týmu. Líbí se mi Kick off dotazník i Dohoda o výkonu; Kolo dovedností mi nakonec ukázalo mezery mých lidí, které můžeme společně napravovat. Tyto materiály po zkušenostech dokážu modifikovat a použít i při jiných příležitostech. Naprosto a jednoznačně mě nadchl tříbarevný svět osobností, na který jsme si posvítili závěrem. Ten považuji za velmi důležitý, ať už pro mou práci s okolím nebo sama sebou :).

Lektorská práce je náročná - obzvlášť pracujete-li s dospělými. Přesvědčit je o tom, že své práci rozumíte, že víte, co je chcete naučit, dokážete pružně reagovat na jakýkoliv dotaz a umíte předvídat situace...a navrch, jako bonbonek - tohle všechno zvládáte s maximem pozornosti publika, které se navrch k tomu ještě i dobře baví... Taková školení nejsou úplně běžná.

Vlasto a Jirko, máte mou hlubokou poklonu!!!!! Moc děkuji za úžasná setkávání, na která jsem se vždycky velmi těšila:-) a ještě nadšeněji z nich odjížděla!

Iva Kretková, manažerka obchodní sítě