Zaujali jsme vás? Neváhejte a volejte: +420 608 367 368 nebo pište na info@growupacademy.cz!

Projekt "Jak vyzrát sám nad sebou", který přináší příběhy lidí, jež se stali úspěšnými a jejich cestu životem, přináší další rozhovor! Tentokrát s podnikatelem panem Davidem Kiršem. Před třemi lety jsem jej poprvé zaznamenala na online webináři, když prezentoval postupy v Milionovém impériu. Konkrétně, jak ke svému podnikání využít internet. Viděla jsem mladého, nadšeného muže, který chvílemi rozpačitě, přesto ...

Číst dál...

Obchodní ředitel ve společnosti INFOGOLD, s.r.o, mimo to řídí vlastní makléřskou společnost. Je jedním ze tří společníků, kteří se podílejí na budování nádherného turistického a kongresového střediska SKIAREÁL AVALANCHE v Dolní Moravici. Je mu 59 let, stále něco organizuje, řeší a energie má na rozdávání.

Číst dál...

Projekt "Jak vyzrát sám nad sebou", který přináší příběhy úspěšných lidí, to, jak myslí a jednají na cestě za úspěchem je tu s dalším rozhovorem! Tentokrát s manažerkou paní Bárou Skálovou. V současné době je sběratelkou trofejí. Ve své profesní kariéře dosáhla prestižní manažerské pozice "Rubín". Ve společnosti Eurona Černý, s.r.o. jsou na této pozici v ČR, SR a Polsku zatím pouze čtyři manažeři.

Číst dál...

Úspěšný manažer ve společnosti SMS finanční poradenství, a.s. Svůj první milion vydělal ve dvaadvaceti letech. Narodil se 28.8.1988 v 8 hodin ráno a když vydělí součet rodného čísla desíti, opět se dostává k číslu 8. Čísla má moc rád. Úsměv na tváři má snad 24 hodin denně. Má sny, za kterými si jde a jeho pozitivní energie je prudce nakažlivá.

Číst dál...

Slovo "Úspěch" vyslovuje s pokorou. Jak sám říká: "Úspěšný se budu cítit být, až dokončím všechny projekty, na kterých pracuji". A možná ani potom ne, protože má nové sny a spoustu dalších plánů. V 18 letech začínal jako obchodník v jedné malé firmě v "zapadlé" obci.

Číst dál...